wz
100 nejúspěšnějších filmů

Posted on 17 Jul 2007 by terka

Na žebříček stovky nejúspěšnějších filmů se můžete podívat tady.Matrix se umístil na 100. místě.

0 Comments

Aktualizace

Posted on 13 Jul 2007 by terka

Takže dneska jsem přidala 18 nových nascanovaných obrázků do fotogalerie> české časopisy.Jinak Keanu stále natáčí film Night watchman,na video z natáčení se můžete podívat tady. A ještě včera jsem přidala jeden web do topky.

0 Comments

Další spřátelená stránka

Posted on 11 Jul 2007 by terka

Právě před chvílí jsem přidala další top.Je to web o Linkin park,tak ho navštivte,protože je stějně úžasný jako jejich hudba .

0 Comments

Update

Posted on 11 Jul 2007 by terka

Takže dneska jsem přidala 2 úžasné stránky do top affiliates smile.Jinak večer nebo zítra přidám další fotky do fotogalerie >české časopisy.Potom vám sem hodím link.

0 Comments

Nový layout

Posted on 09 Jul 2007 by terka

Nakonec jsem se tedy rozhodla pro kombinaci žluté a červené,doufám,
že se vám bude líbit smile.Nový "kabát" dostala i fotogalerie a taky forum,problémy s roboty,kteří rozesílali spamy jsem vyřešila,takže doufám,že bude víc registrovaných a tak i více příspěvků.Vznikla taky nová kategorie v multimediích - ICQ skiny.Jsou mé vlastní výroby a zatím jsou jen 3,všechny jsou ale dělané na icq 5.1,mně samotné se nová verze moc nezamlouvá,takže ji ani nevlastním.A asi poslední novinka je G-BOOK,který nahradil starou diskuzi.A prosím komentujte! wink

0 Comments

HIATUS :(

Posted on 02 Jul 2007 by terka

Od zitrka tu davam hiatus,potrebuju trochu experimentovat s novou image,ktera je uz skoro hotova a k tomu potrebuju aby se mi tu ty stare "nepletly" hiatus tu bude maximalne 2 tydny.pak budou stranky pokracovat stejne akorat v novem kabate.

0 Comments

Vyberte si sami novou barvu webovek

Posted on 16 Jun 2007 by terka

Hlasujte pro barvu webovek,která bude stěžejní pro novou image.
Hlasovat můžete ve fóru

0 Comments

<< Previous 1 2 3 4 Next >>

Content Management Powered by CuteNews